Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Architekci Śląsk Projekty domów jednorodzinnych (Katalog architektura)

Miniaturka domeny mj-a.pl3 lat/aMini

Otwórz mj-a.pl

Projekty domów Kraków

Projekt w całym procesie inwestycyjnym budowy domu jest najważniejszy. Jego koszt to zwykle 2-5 procent kosztów całej inwestycji. Nie warto oszczędzać na tym etapie decydując się na tanie projekty typowe. Tylko projekt indywidualny zapewni optymalne rozwiązania wpisując dom w przestrzeń w której ma zostać wybudowany.

W zakres standardowego projektu wchodzi:

 • projekt zagospodarowanie terenu, 

 • część architektoniczna budynku łącznie z zestawieniem drzwi i okien, 

 • projekt budowlano-wykonawczy konstrukcji, 

 • projekty budowlane instalacji wewnętrznych: wod-kan, c.o., gaz, elektryczna, monitoringu, alarmowa i odgromowa oraz wentylacja mechaniczna (opcjonalnie instalacja solarna oraz instalacji klimatyzacji)

 • charakterystyka energetyczna wraz z analizą możliwości wykorzystania alternatywnych źródeł energii.

 • kosztorys inwestorski

Podczas projektowaniu domu, oprócz wytycznych miejscowego planu zagospodarowania terenu lub warunków zabudowy, najważniejszy jest kontekst, teren, działka na której dom powstanie oraz jej otoczenie.

Projektowana przestrzeń wewnętrzna tworzy nierozerwalną całość z tym co na zewnątrz. Dom maksymalnie musi wykorzystywać atuty działki i jednocześnie bronić się przed jej wadami. Projekt indywidualny w najlepszy możliwy sposób łączy logicznie zaprojektowaną funkcję z kierunkami świata, odpowiednim nasłonecznieniem, sąsiedztwem.

Pozwala otworzyć dom na interesujący widok i przeciwnie zamknąć go na kierunki mniej atrakcyjne. Poprzez nierozerwalne połączenie domu z otoczeniem, każdy z projektów jest inny, jedyny w swoim rodzaju.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz mj-a.pl teraz!

Skomentuj mj-a.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Architektura wnętrz Bielsko - Biała Nasza firma specjalizująca się w architekturze i projektowaniu wnętrz. Z przyjemnością i z zaangażowaniem projektujemy wnętrza funkcjonalne, eleganckie i ponadczasowe. Przestrzeń publiczna oraz prywatne budynki dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego projektu, nabierają niepowtarzalnego charakteru. Jesteśmy otwarci, kładziemy nacisk na wnikliwą analizę potrzeb i wyobrażeń naszych klientów. Nawet przy niskim budżecie możemy opracować eleganckie wnętrze dla każdego.
 • Biura architektoniczne Opole Nasze biuro działa głównie na terenie Opola i Krakowa. Oferujemy aranżacje wnętrz, projekty domów, biurowców, hal, magazynów, sporządzamy certyfikaty energetyczne. Charakteryzujemy się niestandardowym podejściem do problematyki związanej z aranżacją wnętrz i tworzeniem projektów budowlanych. Czerpiemy przyjemność z urzeczywistniania marzeń naszych klientów, którzy biuro architektoniczne LESS IS MORE wybrali na swojego partnera ww zakresie działań architektonicznych.
 • Biuro projektów Firma 2B2H czyli biuro projektów Kraków lub biuro architektoniczne. Tworzymy z pasją projekty budowli. Zakres naszych usług jest szeroki - obejmuje między innymi architekturę mieszkaniową.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Mj-a.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com