Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Itcube.pl System CRM (Katalog oprogramowanie)

Miniaturka domeny itcube.pl3 lat/aSMS

Otwórz itcube.pl

Oprogramowanie CRM

ItCube Software działa na polskim rynku od ponad piętnastu lat. Specjalizujemy się w najwyższej jakości aplikacjach CRM. Z naszego systemu korzysta obecnie ponad 10 tysięcy aktywnych użytkowników. Pakiet został wdrożony w polskich i zagranicznych firmach. Korzyści z wdrożenia systemu CRM są liczne. To przede wszystkim: większa ilość czasu na obsługę klientów, identyfikacja dochodowych podmiotów, racjonalizacja kosztów, większa skuteczność działań handlowych, większe zadowolenie klientów. Aplikacja CRM jest na wyciągniecie ręki. Skorzystaj z naszej propozycji już dziś. Zapraszamy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz itcube.pl teraz!

Skomentuj itcube.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2020: podgląd wyłączony!
Podgląd strony został wyłączony dla tego wpisu.

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Przyjazny program CRM w chmurze Oprogramowanie CRM dla firm w modelu SaaS (on-line). W ofercie są różne pakiety od darmowego dla firm jednoosobowych do rozbudowanego ze wsparciem technicznym. Program w polskiej wersji językowej. Pomaga w zwiększeniu skuteczności sprzedaży, odszukaniu cennych informacji o klientach, wysyłce maili oraz planowaniu zadań sprzedażowych. Dostępne moduły to m. in.: firmy, kontakty, potencjalne kontakty, szanse sprzedaży, spotkania, rozmowy, zadania, kalendarz, sprawy, wiadomości, dokumenty, kampanie...
 • Najczęściej wybierany ITCube Software to bardzo popularny polski system CRM. Też ITCube Mobile, który umożliwia pracę z wykorzystaniem telefonów komórkowych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Itcube.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com