Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Adwokat Ostrołęka oraz Łomża Usługi prawne (Katalog prawo)

Miniaturka domeny kancelaria-ostroleka.pl4 lat/aSEO

Otwórz kancelaria-ostroleka.pl

Adwokat Piotr Jarnutowski. Kancelaria Adwokacka w Ostrołęce │ POZIESTKA •WKP• w ramach doradztwa prawnego obejmuje szereg usług dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

POZIESTKA WKP

W zakresie Klientów indywidualnych pomoc prawna oparta jest o indywidualne podejście do problemu. Polega na świadczeniu zleconej usługi spośród wszystkich oferowanych przez Kancelarię lub kompleksowym prowadzeniu sprawy (sądowej, handlowej).

Dzięki budowaniu wzajemnego zaufania z Klientami oraz konsekwencji przy zapewnieniu wysokiej jakości usług oraz docenieniu naszej pomocy możemy dzisiaj świadczyć pomoc m.in. w zakresie:

 1. prawa rolnego i spożywczego;

 2. prawa łowieckiego;

 3. prawa o broni i amunicji;

 4. rozwodów i podziału majątku;

 5. spadków;

 6. dochodzenia wierzytelności;

 7. nieruchomości i procesu budowlanego;

 8. prawa karnego skarbowego;

 9. wypadków.

W aspekcie usług dla podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą pomoc prawna obejmuje wszelkie czynności związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Oparte o kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie:

 1. świadczenia stałej i kompleksowej pomocy prawnej za wynagrodzeniem ryczałtowym;

 2. świadczenia usług o charakterze doraźnym w oparciu o każdorazowe zlecenia Klienta, płatne stosownie do ustalonego wynagrodzenia lub w zakresie stawki godzinowej;

Oferujemy pomoc prawną w bieżących kwestiach działalności gospodarczej zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorcom. Pomoc ta oparta jest o specjalistyczne porady, udzielane niezwłocznie w ramach potrzeb Zleceniodawcy. W szczególności przedmiot usług dotyczy zakresu prawa handlowego, prawa pracy oraz szeroko pojętego prawa cywilnego w zakresie gospodarczej działalności przedsiębiorcy. Pomoc ta jest rozszerzona indywidualnie o pomoc prawną z dziedzin, w ramach których działa nasz Klient. Jesteśmy nastawieni na długotrwałą oraz efektywną współpracę z naszymi Kontrahentami. Budujemy bliskie i partnerskie relacje. Więzi te oparte są o znajomość warunków, w jakich działają nasi Klienci. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować optymalną pomoc, dostosowaną do potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu świadczonych usług prawnych.

Doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań prawnych służących spełnieniu ich celów.

Świadczymy usługi polegające m.in. na:

 1. wszelkiego rodzaju konsultacjach i poradach prawnych w Kancelarii lub u Klienta, drogą telefoniczną, mailową oraz faksem;

 2. sporządzaniu opinii oraz opracowań prawnych w formie pisemnej lub elektronicznej oraz ekspertyz;

 3. audycie prawnym;

 4. sporządzaniu projektów umów zawieranych w obrocie cywilnym i gospodarczym, w tym ich opiniowaniu;

 5. sporządzaniu projektów aktów prawnych, uchwał, porozumień, postanowień, regulaminów i statutów, zarządzeń;

 6. asystowaniu w negocjacjach i mediacjach handlowych;

 7. nadzorze nad bieżącymi sprawami korporacyjnymi: uchwały i zmiany w organach spółki, rejestracji;

 8. sporządzaniu wszelkich pism procesowych oraz przedprocesowych, przykładowo jak pozwów, apelacji, skarg administracyjnych, wezwań do zapłaty;

 9. reprezentacji procesowej przed Sądami każdej instancji, w tym przed sądami administracyjnymi; przed Krajową Izbą Odwoławczą przy Prezesie Zamówień Publicznych; zastępstwa przed organami administracji, samorządowym kolegium odwoławczym, Prokuraturą i Policji; postępowaniach arbitrażowych i mediacji, postępowań egzekucyjnych;

 10. przeprowadzeniu szkoleń z wybranych zagadnień prawnych na podstawie opracowanych programów merytorycznych, w tym szkoleń wewnętrznych u Klienta;

 11. windykacji należności;
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz kancelaria-ostroleka.pl teraz!

Skomentuj kancelaria-ostroleka.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • kancelaria Adwokacka - Bartosz Nadwodny adwokat-nadwodny.pl to ogólnopolska kancelaria adwokacka z główną siedzibą w Warszawie reprezentowana przez adwokata Bartosza Nadwodnego. Firma oferuje usługi prawne w kategoriach takich jak prawo karne, cywilne, rodzinne, budowlane i prawo pracy. kancelaria adwokat-nadwodny.pl prowadzi sprawy na terenie całej Polski.
 • Sprawy rozwodowe Kraków Oferujemy w naszej kancelarii prawnej profesjonalne usługi prawne dla osób fizycznych i firm. Nasza Krakowska kancelaria jest w stanie zapewnić między innymi usługi, które realizuje prawnik rozwody Kraków.
 • Porady prawne Pomoc prawna dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Łukasz Januszkiewicz, adwokat. ul. Mariacka 14/III, 78-100 Kołobrzeg. Tel. 504 694 023.
 • Usługi adwokackie Witaj! Skoro tu trafiłeś, zapewne szukasz specjalisty bądź ciąży Ci jakiś problem z którym nie do końca wiesz co zrobić? Możesz na nas liczyć, od początku do końca, będziemy Cię wspierać i starać się naprawić relację małżeńskie, jeżeli zajdzie potrzeba zajmiemy się tym by wytypować jak najlepsze dowody niezbędne do wygrania sprawy sądowej. Zrobimy wszystko by doprowadzić do wygrania sprawy, nie czekaj, rozwód z nią, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!
 • Porady prawne online Nasz serwis internetowy prawnikonline24.pl zapewnia porady prawne przez internet, które można uzyskać w wygodny sposób za pośrednictwem rozbudowanego, nowoczesnego portalu.
 • Adwokaci Białystok W sytuacji, gdy potrzebujesz pilnie pomocy doświadczonych prawników, to kancelaria Radcy Prawnego LEX z Białegostoku pozostaje do Twojej dyspozycji. Funkcjonujemy na rynku od kilku lat, stale podnosząc swoje kwalifikacje, aby zapewnić klientom fachową obsługę. Pomagamy w zakresie prawa cywilnego, handlowego, rodzinnego, RODO, czy w sprawach dotyczących przedsiębiorstwa. Więcej informacji na stronie kancelarii lub pod podanym numerem telefonu.
 • kancelaria - kredyt we frankach Znajdująca się we Wrocławiu kancelaria prawna pokazuje swym klientom, jak pozwać bank za kredyt CHF. Dzięki niej pomoc dla frankowiczów jest realna, a posiadacze kredytów we frankach mogą podjąć odpowiednie kroki prawne. kancelaria ta świadczy pomoc dla kredytobiorców kredytów waloryzowanych do walut: CHF, USD, EURO. Zajmuje się udzielaniem pomocy zarówno na etapie sądowym, jak i egzekucyjnym.
 • kancelaria adwokacka - obsługa prawna firm Spory z kontrahentami, spory dotyczące podmiotów transportu i usług transportowych, spory z urzędami i służbami państwowymi – to główne obszary działań Kancelarii Adwokackiej Borowski Prawo Transportowe. Szczegółowe informacje o zakresie usług kancelarii oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie internetowej www.obslugafirmtransportowych.pl
 • Przetwarzanie danych osobowych Blog adwokata z Wrocławia poruszający problemy przetwarzania danych osobowych na poziomie działalności gospodarczej. Główne tematy to etapy upoważnienia do przetwarzania danych osobowych, zasady optymalizacji polityki firmowej w związku z RODO, odszkodowania za naruszenie przepisów. Ze wszystkich materiałów prawnych korzystacie Państwo bezpłatnie.
 • Prawo rodzinne, gospodarcze, cywilne oraz windykacja kancelaria Adwokacka adwokat Ewy Wąsowicz powstała z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. Pomoc prawną obejmuje w swym zakresie wiele dziedzin prawa. Nasza praktyka skupia m.in.: PRAWO CYWILNE - windykacja należności krajowych i zagranicznych, prawo zobowiązań, prawo spadkowe, ochrona dóbr osobistych PRAWO RODZINNE - rozwód - separację - podział majątku wspólnego - alimenty - opiekę i kuratelę PRAWO HANDLOWE - bieżąca obsługa firm...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kancelaria-ostroleka.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com