Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Twoje Biuro Tłumaczeń Tłumaczenia konferencyjne i pisemne (Katalog tłumaczenia)

Miniaturka domeny www.twojebiurotlumaczen.com5 lat/aSMS

Otwórz www.twojebiurotlumaczen.com

Krakowskie Twoje Biuro Tłumaczeń

to zespół wysokiej klasy tłumaczy technicznych i przysięgłych oferujący szybkie, tanie tłumaczenia pisemne i ustne na profesjonalnym poziomie.

Realizujemy tłumaczenia pisemne tekstów prawniczych i technicznych w języku angielskim, niemieckim oraz w innych językach europejskich i globalnych. Oferujemy kompleksowe przekłady i lokalizacje językowe w każdej formie od ekspresowych tłumaczeń krótkich tekstów aż do pełnego przygotowania do druku (DTP) obszernych tłumaczeń specjalistycznych. Podejmiemy się wykonania tłumaczeń językowych zgadnie z dowolnymi wymaganiami, specyfikacją i formą. Nasi tłumacze są specjalistami z różnorodnych dyscyplin i specjalizacji posiadającymi właściwe kwalifikacje i praktykę zawodową w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych. Są to eksperci mający stały kontakt z językiem obcym oraz znający daną tematykę, specyficzną terminologię i styl obowiązujący w danej branży jak również sposób formułowania danego rodzaju treści. Wykonujemy tłumaczenia zarówno w formie zwykłej jak i w postaci tłumaczeń przysięgłych. Zapewniamy pełną poufność powierzonej dokumentacji, wysoka jakość i terminowość oraz atrakcyjne ceny tłumaczeń pisemnych.

W zakresie tłumaczeń ustnych zapewniamy kompleksową obsługę tłumaczeń symultanicznych i konsekutywnych podczas spotkań międzynarodowych.

W obrębie pisemnych tłumaczeń specjalistycznych realizujemy

 • tłumaczenia dokumentacji technicznej i tekstów naukowych (od artykułów prasowych i podręczników aż po specyfikacje techniczne i projektową dokumentację z zakresu energetyki, telekomunikacji, przemysłu, budownictwa czy motoryzacji)

 • tłumaczenia zwykłe prawnicze i prawne (ustawy, uchwały i regulacje, umowy, pełnomocnictwa, opinie prawne, ekspertyzy)

 • tłumaczenie tekstów medycznych, farmaceutycznych oraz zakresu kosmetologii i kosmetyki

W ramach pisemnego tłumaczenia dla firm wykonujemy min

 • tłumaczenia testów ekonomicznych, finansowych i księgowych oraz korespondencji handlowej

 • tłumaczenia wewnętrznej korespondencji firmowej - dokumentacji, materiałów szkoleniowych i instrukcji dla pracowników

W dziedzinie tłumaczenia materiałów reklamowych i informacyjnych przetłumaczymy

 • etykiety,

 • ulotki,

 • opakowania

 • instrukcji obsługi

W zakresie tłumaczeń elektronicznych realizujemy

 • tłumaczenia i lokalizacje programów komputerowych i stron internetowych

W ramach tłumaczenia tekstów humanistycznych i zwykłych zapewniamy

 • przekłady książek, przewodników i informatorów turystycznych,

 • tłumaczenia menu restauracji lub kawiarni

W zakresie pisemnych tłumaczeń przysięgłych realizujemy przekłady następujących rodzajów dokumentów

 • tłumaczenia umów

 • tłumaczenia dokumentów dla urzędów i banków (tłumaczenia dokumentacji samochodowej, umów i dokumentów rejestrowych firm i organizacji, dokumentów bankowych i finansowych)

 • tłumaczenia prawnicze aktów notarialnych oraz sądowych

 • tłumaczenia dokumentacji medycznej, szpitalnej

 • tłumaczenia dyplomów oraz innych oficjalnych dokumentów osobistych

Nasza oferta odnośnie tłumaczeń ustnych obejmuje kompleksowe usługi w zakresie:

 • symultanicznego tłumaczenia konferencji międzynarodowych; wielojęzycznych kongresów; narad i zjazdów akcjonariuszy oraz wielonarodowych seminariów i szkoleń jak również różnego rodzaju spotkań z udziałem zagranicznych gości. Zapewniamy zarówno usługi tłumacza jak i wynajem kabin symultanicznych oraz innego specjalistycznego sprzętu konferencyjnego.

 • konsekutywnego tłumaczenia rozmów, negocjacji oraz firmowych szkoleń wewnętrznych, prezentacji, konferencji prasowych oraz wywiadów;

 • przysięgłego tłumaczenia konsekutywnego różnojęzycznych transakcji finalizowanej w obecności notariusza
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.twojebiurotlumaczen.com teraz!

Skomentuj www.twojebiurotlumaczen.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • tłumaczenia ustne i tłumaczenia pisemne tłumaczenia wykonujemy od lat i zawsze staramy się to robić w profesjonalny sposób. Nasz zespół, który tworzy biuro tłumaczeń to profesjonaliści, którzy do każdego zadania podchodzą w indywidualny sposób i starają się je jak najlepiej wykonywać. Doświadczenie jakie posiadamy sprawia, że będziemy w stanie zająć się praktycznie każdym tłumaczeniem, postaramy się o jego wykonanie na najwyższym możliwym poziomie.
 • tłumaczenia Mazowieckie Centrum Tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia ze wszystkich języków, nawet tych bardzo nietypowych. Dokumenty tłumaczymy w wygodnej formie online, zapewniamy atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji tłumaczeń, a także pełne bezpieczeństwo oraz poufność powierzonych dokumentów. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Formularz do szybkiej wyceny znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
 • tłumaczenia przysięgłe i rejestrację pojazdów Intrasad oferuje pomoc przy rejestracji pojazdu sprowadzonego z zagranicy załatwiając wszelkie formalności z tym związane w tym opłacenie akcyzy, wykonanie tłumaczeń przysięgłych dokumentów oraz rejestrację pojazdu w odpowiednim Wydziale Komunikacji.
 • Biuro tłumaczeń Radom, tłumacz niemiecki Radom Działające w Radomiu biuro tłumaczeń języka niemieckiego mgr inż. Pawła Nowaka od lat oferuje najwyższej jakości tłumaczenia ustne i pisemne z języka niemieckiego. Oferujemy tłumaczenia z języka niemieckiego dla firm i osób prywatnych z Radomia i spoza Radomia. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych i biznesowych z języka niemieckiego. Chętnie podejmujemy się tłumaczeń ustnych, tłumaczeń rozmów telefonicznych, szkoleń z języka niemieckiego, a także tłumaczeń pisemnych, np. tłumaczeń korespondencji.
 • tłumaczenia medyczne oraz tłumaczenia prawnicze Biuro tłumaczeń TRANS GLOB w centrum Wrocławia wykonuje tłumaczenia finansowe, prawnicze, medyczne, farmaceutyczne, techniczne. Tłumaczymy umowy, prawo jazdy, dokumenty rejestracyjne samochodu, pełnomocnictwa, certyfikaty akt urodzenia, akt zgonu, akt małżeństwa, akt notarialny, dowód osobisty, , świadectwa i dyplomy, dokumenty rejestracyjne firmy. Oferujemy niskie ceny najwyższą jakość i wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, uwierzytelnione – przysięgłe, specjalistyczne.
 • Tłumacz przysięgły Kraków Biuro tłumaczeń z Krakowa Tłumaczalnia. Główne propozycje to tłumaczenia przysięgłe i zwykłe ukraińsko – rosyjskie oraz rosyjsko – ukraińskie. Biuro przyjmuje zlecenia na tłumaczenia pisemne, także tekstów specjalistycznych, ustne, tłumaczenia aktów stanu cywilnego, umów, aktów notarialnych. Biuro pisze również listy, podania o pracę, tłumaczy rozmowy telefoniczne.
 • tłumaczenia finansowe Specjalizujemy się w profesjonalnych tłumaczeniach z takich języków jak włoski. W dowolnym języku nasze Biuro Tłumaczeń Pozena wykonuje tłumaczenia pisemne, ustne.
 • tłumaczenia rumuński i mołdawski Tłumacz przysięgły języka rumuńskiego i mołdawskiego, tłumaczenia pisemne i ustne na terenie całego kraju, tel. 730 570 201, e-mail: [email protected] ... Więcej informacji na stronie WWW.
 • tłumaczenia pisemne i ustne Profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne w przystępnej cenie. Terminowe realizacja. Biuro tłumaczeń z 25 letnim doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie.
 • tłumaczenia ekspresowe, symultaniczne i pisemne Firma Pro Futuro oferuje tłumaczenia ustne, pisemne i przysięgłe. W naszej załodze mamy bardzo kompetentnych tłumaczy,również native speakerów. Oferujemy atrakcyjne stawki i krótkie terminy realizacji. Obejmujemy zakres działania od tłumaczeń technicznych przez medyczne, kulturalne, artystyczne. Wstępnej wyceny dokonujemy on line. Mamy duże doświadczenie. Nasi tłumacze obsługują wykłady, konferencje jak również spotkania biznesowe. Biuro Tłumaczeń PRO FUTURO istnieje od 2005 roku.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Twojebiurotlumaczen.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com