Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Totu.net.pl TOTU Szkoła Rysunku (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny totu.net.pl6 lat/aSMS

Otwórz totu.net.pl

TOTU Szkoła Rysunku

Pracownia rysunku założona przez parę architektów prowadzi kursy rysunku przygotowujące do egzaminów wstępnych na studia i kierunki:

 • ARCHITEKTURA I URBANISTYKA

 • ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

 • ARCHITEKTURA WNĘTRZ

 • WZORNICTWO

 • PROJEKTOWANIE MODY

 • SZTUKA OGRODOWA

Aby zapisać się na zajęcia nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie plastyczne - nauka rysowania prowadzona jest od podstaw. Nasi uczniowie są zawsze świetnie przygotowani - w zeszłorocznej klasyfikacji egzaminacyjnej część naszych kursantów znalazła się w pierwszej dwudziestce na liście kandydatów, którzy przystąpili do egzaminu. Tak wysoką notę wypracowaliśmy wspólnie dzięki systematycznej pracy podpartej wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu rysunku architektonicznego. Rekord pracowni wynosi jeden miesiąc nauki, po którym nasza kursantka, zaczynając pierwszego dnia swojego jednomiesięcznego kursu od podstaw, zdała na Wzornictwo na 7 miejscu w punktacji egzaminacyjnej. Kurs rysunku Kraków to kompleksowe skuteczne przygotowanie na studia.

Oprócz kursów rysunku pracownia organizuje także badzo ciekawe zajęcia dodatkowe z makietowania i modelowania form przestrzennych a także ćwiczenia wprowadzające rysunek w różnych technikach rysunkowych i malarskich. Zajęcia dostępne są dla kursantów bez dodatkowych opłat!

Lekcje rysunku prowadzone są przez architektów, grafików i ilustratorów. Kursy Kraków dostosowane do indywidualnych predyspozycji uczniów. Zapraszamy również na wakacyjny kurs rysunku obejmujący rysunek architektoniczny, rysunek ilustratorski z wyobraźni, rysunek artystyczny, ilustracja książkowa. Kraków rysunek w wakacje również dla początkujących nie posiadających wcześniejszego doświadczenia z rysunkiem.

Kursy rysunku Kraków to możliwość pożytecznego spędzenia czasu w Krakowie, nabywając przy tym nowe umiejętności rysunkowe.

Zapraszamy na organizowane cyklicznie dni otwarte w pracowni. Aktualne informacje dostępne są na stronie TOTU Szkoła Rysunku Zapraszamy!

Opinie użytkowników z Google:

Uwielbiam tę szkołę ze względu na atmosferę jaka w niej panuje. Można się tam naprawdę dużo nauczyć. Prowadzący są bardzo dobrze przygotowani, są pomocni i zarażają pozytywną energią, tak że aż chce się pracować nad swoim rysunkiem jeszcze więcej. Fajne jest też to, że można napisać maila albo zadzwonić już po kursie żeby jeszcze o coś dopytać albo poprosić o poradę. Poza normalnymi kursami organizowane są też dodatkowe warsztaty i spotkania, gdzie można po prostu przyjść i rysować pod okiem prowadzących. Polecam wszystkim! - Joanna Kamińska.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Uwaga: Wszystkie osoby zainteresowane kursami rysunku w Szkole Rysunku TOTU prosimy o kontakt w celu zapoznania się z naszą ofertą, naszymi dotychczasowymi dokonaniami oraz możliwościami jakie daje nauka rysunku w naszej pracowni. Re:, 2014.05.07

Uwaga coss tutaj nie tak usuwaja wpisy Gonzo, 2014.05.06

Skomentuj totu.net.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Szkoła rysunku - Czarny Biały Jeżeli pasjonuje Was świat rysunku, tworzenie czarno-białych szkiców na kartkach papieru, to szkoła rysunku Czarny Biały jest właśnie dla Was stworzona.
 • Kursy maturalne i gimnazjalne w Krakowie Laboratorium Wiedzy - kursy maturalne, kursy gimnazjalne, kursy rysunku i malarstwa w Krakowie. Przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego i egzaminu maturalnego.
 • kurs rysunku Kraków MDK-kurs rysunku Kraków- szkoła rysunku prowadzona przez architektów z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu do egzaminów wstępnych na studia architektury. Kurs rysunku architektonicznego na architekturę w Krakowie.
 • Kurs rysunku Łódź Kurs rysunku, rysunek architektoniczny, przygotowujący kandydatów do egzaminu na wydziały architektoniczne w całej Polsce. Kurs rysunku Łódź Zgierz zaprasza.
 • kurs rysunku Kraków Prowadzimy kursy rysunku odręcznego jako przygotowanie do egzaminów wstępnych na kierunek architektura i architektura wnętrz na wszystkie uczelnie w Krakowie. Kurzy w grupach max. 10 osób.
 • Kurs Rysunku Elipsa - Kursy Architektura Kraków Pracownia rysunku Elipsa Kraków- prowadzi kursy przygotowujące na kierunki Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego. Pracownia Prowadzi zajęcia z rysunku odręcznego - architektonicznego w ciągu roku szkolnego, a także kursy przedegzaminacyjne i kursy wakacyjne oraz kursy historii sztuki. Zajęcia prowadzone są przez Architektów z ponad 15-letnim doświadczeniem pedagogicznym, branżowym w dziedzinie architektury oraz naukowym. Zapraszamy
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Totu.net.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com