Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

łódzkie Architekt wnętrz Łódź (Katalog architektura)

Miniaturka domeny projektofficyna.pl6 lat/aSMS

Otwórz projektofficyna.pl

Kurs na architekta wnętrz.

Architekt wnętrz wraz ze współpracownikami zapraszają do Łodzi i Zduńskiej Woli na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku jest skierowany do przyszłych studentów architektury, którzy chcą się zawczasu przygotować do egzaminów wstępnych na wyższą uczelnię oraz do hobbystów i amatorów rysunku architektonicznego.

Na każdych zajęciach prowadzonych przez rutynowanego architekta kursanci uczą się nie tylko techniki rysunku, ale także historii rysunku oraz umiejętności jego odpowiedniego odczytywania.

Biuro i szkoła znajduje się w mieście Łódź oraz w Zduńskiej Woli.

Dojazd na kurs jest prosty komunikacją miejską z każdego miejsca w Łodzi a nie ma także problemu z pozostawieniem samochodu na wielkim parkingu na terenie ośrodka szkoleniowego.

Na zajęcia trzeba zabrać przybory do kreślenie i pisania oraz dobry humor oraz chęć do nauki.

Kurs trwa cały rok i jest podzielony na dwa semestry.

Projekt Officyna Łódź oferuje duże, przestronne, widne sale.

Dane kontaktowe oraz adres placówki szkoleniowej są podane na stronie internetowej.

W celu zapisania się na kurs pod tytułem architekt wnętrz najlepiej złożyć dokumenty osobiście na miejscu w szkole, albo przesłać online na adres mailowy.

Architekt wnętrz prowadzący kurs rysunku w Łodzi ma za sobą wieloletnie doświadczenie i szczyci się dyplomem architekta.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz projektofficyna.pl teraz!

Skomentuj projektofficyna.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Inspiracje dla artystów Na tej stronie publikujemy codziennie najlepsze prace artystów z całego świata. Pokazujemy oraz opisujemy prace oraz technike w jakiej zostały stworzone. Dzięki nam znajdziesz nowe pomysły i inspiracje na swoje dzieła sztuki.
 • rysunek AutoCAD - usługi kreślarskie AutoCAD Projekt to pracownia projektowa we Wrocławiu. Jesteśmy ekipą ludzi, połączonych przez misję tworzenia rysunek AutoCAD. Zobacz już dziś!
 • Filmy-Zdjęcia-Animacje Jeśli potrzebujesz sposobu na zdobycie Klienta. Chcesz się wyróżnić na rynku konkurencji? Sprawdź naszą ofertę http://www.s2j.pl. Simlpy2Joy, gwarantuje Ci wyjście z cienia.
 • TOTU Szkoła Rysunku Szkoła Rysunku TOTU jest pracownią przygotowującą do studiów architektonicznych i artystycznych. Odbywają się tu kursy rysunku prowadzone przez architektów. Nauka rysunku prowadzona jest od podstaw i nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie plastyczne. Oprócz tego pracownia organizuje ciekawe zajęcia dodatkowe z makietowania i modelowania form przestrzennych, które są darmowe dla wszystkich kursantów, a pracownia zapewnia wszystkie materiały potrzebne do wzięcia udziału. Lokalizacja: Kraków - Kazimierz.
 • Malowanki, gry i wiersze - wszystko dla dzieci Witryna internetowa, która powstała dla dzieci i ich rodziców. Dzieci mogą brać udział w grach i zabawach, zamieszczać wierszyki i prace plastyczne dla innych dzieci. Dzięki naszemu serwisowi internetowemu, dzieci zyskują wyjątkową możliwość komunikacji i dzielenia zainteresowań.
 • Portrety na zamówienie Obrazy na zamówienie, twórczość własna, artysta malarz po studiach na S.P. UMK Toruń z wieloletnim doświadczeniem w różnych technikach malarskich i rysunkowych. Możliwość stylizacji pod konkretny styl.
 • Garnek pełen komiksów! Typowe i nietypowe sytuacje spotykane w życiu każdego dnia w wersji ilustrowanej. Znajdziesz u nas sytuacje których doświadczyłeś na pewno nie raz! Sprawdź to!
 • Zbiór najlepszych polskich tutoriali Strona na której znajdziecie najciekawsze tutoriale i szkolenia dotyczące obróbki zdjęć. Dzięki nam możecie stworzyć przepiękne obrazy niespotykane nigdzie.
 • Malowanie i rysowanie to moja życiowa pasja Jest to witryna autorska, zawierająca wirtualną galerię prac malarskich i rysunkowych Marka Strójwąsa, kilka słów o twórcy, opisy dzieł, jak też ofertę wykonania portretu lub obrazu o innej tematyce na podstawie nadesłanego zdjęcia. Autor strony, choć jest samoukiem, dysponuje dość szerokim wachlarzem środków artystycznego wyrazu. Preferuje realizm w sztuce, jest dobrym obserwatorem, wziętym pastelistą, rysownikiem i portrecistą. Witryna została wyróżniona i jest rekomendowana przez Portal Sztuki Polskiej.
 • Kurs rysunku architektonicznego w Łodzi Strona na temat kursu rysunku dla osób planujących studia architektoniczne. Lekcje rysunku dla początkujących jak i zaawansowanych rysowników. Świetne przygotowanie do egzaminów wstępnych na Architekturę, sprawdzających uzdolnienia plastyczne.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Projektofficyna.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com