Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Pib-obligacje.pl Obligacje korporacyjne (Katalog finanse)

Miniaturka domeny pib-obligacje.pl7 lat/aSMS

Otwórz pib-obligacje.pl

Obligacje korporacyjne

obligacje korporacyjne

to jedno ze źródeł finansowania przedsiębiorstw (obok kredytu lub finansowania kapitałem własnym). Są to "dłużne instrumenty finansowe" – ich emitent stwierdza, iż jest dłużnikiem posiadacza obligacji (obligatariusza). Wynagrodzeniem obligatariusza są najczęściej odsetki wypłacane z obligacji. Pod tym względem obligacje stanowią alternatywę do lokat bankowych. Są to jednak papiery obarczone ryzykiem. Może być ono ograniczone poprzez różnego rodzaju zabezpieczenia. Jednym ze sposobów szacowania ryzyka są ratingi emitentów obligacji.

Emitent obligacji :

 • Skarb Państwa, j

 • jednostki samorządu terytorialnego,

 • przedsiębiorstwa,

 • banki

Wszelkie zagadnienia dotyczące pojęcia Obligacje korporacyjne znajdują się w serwisie obligacjekorporacyjne.eu

Obligacje korporacyjne to:

korzystniejsza alternatywa loka bankowych

wyższe oprocentowanie to jednak ryzyko - sprawdź w serwisie

http://pib-obligacje.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz pib-obligacje.pl teraz!

Skomentuj pib-obligacje.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Najlepsze obligacje korporacyjne Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę finansową. Nasze usługi oferujemy do klientów indywidualnych i firm. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze fachowców oferujemy usługi finansowe na najwyższym poziomie, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług naszej firmy.
 • obligacje korporacyjne z BestCapital Obecnie prawie wszyscy szukają metod na zwielokrotnienie oszczędności, zależy nam na inwestycjach szybkich i bezpiecznych. Ani fundusze inwestycyjne, ani inwestycje giełdowe nie wydają się być sposobami dobrymi dla współczesności pełnej znaków zapytania. Wśród dylematów trzeba zapoznać się z propozycją spółki Best Capital, która zajmuje się pośrednictwem w transakcjach wiążących się z emisją lub kupnem obligacji korporacyjnych. Spółka obsługuje rynek pierwotny obligacji, a także inwestycje na rynku...
 • Inwestowanie, obligacje korporacyjne i inwestycje alternatywne SamInwestuj.pl przeznaczony jest dla osób chcących własnoręcznie inwestować, unikając przy tym uiszczania dużych prowizji pośrednikom, zmniejszając koszty zarządzania własnym portfelem. Pokazane są w nim przeróżne możliwości inwestowania pozwalające na szeroką dywersyfikację przez podział budżetu na różne klasy aktywów. Prezentowane są także przykłady tego, w co nie należy inwestować. Dużo uwagi poświęcono rynkowi obligacji korporacyjnych a także inwestycjom alternatywnym.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Pib-obligacje.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com