Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Multi-med.eu Rehabilitacja Wrocław - fizjoterapia (Katalog rehabilitacja)

Miniaturka domeny multi-med.eu7 lat/aSMS

Otwórz multi-med.eu

REHABILITACJA I LOGOPEDIA

Przychodnia rehabilitacyjna Multi-Med została stworzona z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług rehabilitacyjnych i logopedycznych. Oferujemy kompleksowe programy fizjoterapeutyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Działamy w następujących obszarach:

 1. Rehabilitacja pourazowa, pooperacyjna

 2. Rehabilitacja neurologiczna (po udarach, wylewach)

 3. Rehabilitacja kręgosłupa

 4. Rehabilitacja dzieci (leczenie wad postawy, skrzywień kręgosłupa)

 5. Logopedia - dla dzieci i dorosłych

REHABILITACJA, FIZJOTERAPIA

Kompleksowa fizjoterapia - fizykoterapia, masaże, kinezyterapia (leczenie ruchem).

Fizykoterapia:

 • krioterapia

 • laseroterapia

 • ultradźwięki

 • elektroterapia

 • i inne

Masaże:

 • masaż leczniczy

 • masaż relaksacyjny

 • masaż wyszczuplający, antycellulitowy

Każdy fizjoterapeuta pracujący w przychodni Multi-Med, stale podnosi swoje kwalifikacji, a nabytą wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami. Nasi fizjoterapeuci pracują w oparciu o najnowsze metody fizjoterapii - pnf, kinesiotaping, terapia manualna, mckenzie.

LOGOPEDIA

Logopeda dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poradnia logopedyczna zaprasza na terapię prowadzoną przez doświadczonego neurologopedę.

Logopedia obejmuje leczenie m.in.:

 • jąkania

 • nieprawidłowej, niewyraźnej wymowy

 • seplenienia, "francuskiego r"

Dodatkowo prowadzimy zajęcia logopedyczne dla osób po udarach, wylewach - rehabilitacja logopedyczna.

Współpracujemy ze lekarzami o różnych specjalizacjach - neurolog, ortopeda, rehabilitacja, balneologia tak aby móc w pełni sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów.

W przychodni rehabilitacyjnej Multi-Med działa pracownia diagnostyczna - wykonujemy badania EMG (elektromiografia).

Współpracujemy z NFZ, PZU, Allianz i Generali. Serdecznie zapraszamy!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz multi-med.eu teraz!

Skomentuj multi-med.eu

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Gabinet rehabilitacji i masażu Gabinet rehabilitacji w centrum Wrocławia oferuje rehabilitację, fizjoterapię oraz masaże, zarówno w gabinecie jak i w miejscu pracy. Profesjonalna rehabilitacja połączona z odpowiednim masażem przynosi ulgę w schorzeniach ortopedycznych. Zapraszamy pacjentów z problemami ortopedycznymi na skuteczną rehabilitację.
 • Rehabilitacja i masaż wykonywany z GRUPĄ SilFit z Wrocławia. Rehabilitacja wykonywana przez osoby z GRUPY SilFit z Wrocławia to najlepszy wybór dla tych osób, którzy szukają fizjoterapeuty z wykształceniem kierunkowych i doświadczeniem. Studia ukończone na AWF we Wrocławiu oraz wieloletnie doświadczenie to nasz najlepsza rekomendacja. GRUPA SilFit to także doświadczeni masażyści, którzy specjalizują się w masażach leczniczych usuwających bóle kręgosłupa.
 • rehabilitacja wrocław Nasza firma działa od wielu lat na rynku usług medycznych. W ramach naszej oferty zapewniamy nowatorskie, wykonywane w oparciu o nowoczesne urządzenia medyczne zabiegi terapeutyczne oraz rehabilitacyjne. Nasza oferta zapewnia możliwość korzystania z zabiegów związanych z wykorzystaniem prądu, wody, zimna, lamp. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy oraz do korzystania z usług naszego ośrodka!
 • rehabilitacja wrocław sposobem na wyleczenie skoliozy Nasza strona przeznaczona jest dla osób chcących rozpocząć leczyć skoliozę. Strona firmy zajmującej się organizacją rehabilitacji Wrocław zawiera takie informacje, jak dane kontaktowe do wszystkich placówek firmy, ofertę wraz z wykazem usług oraz opis metody leczenia skoliozy.
 • Masaż Wrocław Masaż leczniczy dla klientów z Dolnego śląska to możliwość oderwania się na chwilę od codzienności a zarazem polepszenie swojego stanu ducha.
 • MF - Fizjoterapia, rehabilitacja we Wrocławiu Gabinet rehabilitacji i terapii manualnej MF - Fizjoterapia we Wrocławiu oferuje kompleksowe usługi rehabilitacyjne we wszystkich schorzeniach ortopedycznych, w traumatologii oraz wielu innych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Multi-med.eu w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com