Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Aditnetwork-opinie.pl Możliwości zarabiania przez internet w firmie ADITnetwork (Katalog zarabianie przez…)

Miniaturka domeny aditnetwork-opinie.pl8 lat/aSMS

Otwórz aditnetwork-opinie.pl

Zarabianie w firmie ADITnetwork

Blog www.aditnetwork-opinie.pl opisuje jak zarabiać przez internet w firmie ADITnetwork. Sprawdzona firma posiada swoje naziemne placówki w kilku krajach. Była sprawdzona przez odpowiednie instytucje pod względem legalności. Na stronie znajdziesz aktualne informacje i wskazówki pomocne do osiągnięcia sukcesu.

Dzięki reklamodawcom zarabiamy między innymi na oglądaniu i ocenianiu reklam. Nie musisz nikogo polecać do programu, aby zarabiać. Jednak przy wprowadzeniu nowych osób otrzymujesz wysokie prowizje za polecenie programu. Zbuduj swój własny biznes, dołącz do nas już dziś. Aby się zarejestrować kliknij tu

Źródła dochodu w programie

Aby zarabiać w programie należy dokonać zakupu tzw. Ad Packa. Jest to swego rodzaju opłata za członkostwo w programie. Do wyboru mamy AdPacki o różnej wartości. Im droższy Adpack, tym większe posiadamy korzyści w programie. Należy przeanalizować, który Adpack będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. Jeśli wejdziesz do programu i chcesz zarabiać samemu, nie werbując do programu innych osób przez Ciebie poleconych, to na chwilę obecną najkorzystniej będzie dla Ciebie zakup podstawowego, najtańszego Adpacka za $100.

Jeśli jednak przewidujesz wprowadzać do programu inne osoby, np. swoich znajomych, musisz zastanowić się nad zakupem Adpacka o wyższej wartości. Masz wtedy większe korzyści, dostając procentowe prowizje od wprowadzonych do programu osób. W przyszłości przewiduje się także dodatkowe korzyści z posiadania droższego pakietu, np. poprzez wprowadzenie przez program dodatkowej platformy do zarabiania. Można posiadać maksymalnie 5 Adpacków w tym samym czasie, więc w każdej chwili możesz zakupić inny Adpack. Ad Packi wygasają ostatecznie i należy je odnawiać po osiągnięciu 70% zwrotu z zakupu AdPacka.

Główne źródła dochodów w programie:

1: 70% z zakupu Ad Packa

Kiedy dokonamy upgrade`u konta poprzez zakup Ad Packa, będziemy mieli możliwość zarabiania codziennie profitu w wysokości do 1% od wartości zakupionego pakietu. Obecnie przeważnie jest to około 0,4%. Zarobek z Ad Packa będzie naliczany do czasu osiągnięcia 70% wartości Ad Packa. Jest to zwrot wartości zakupionego Adpacka w łącznej wysokości 70%. Warunkiem koniecznym, aby otrzymać swój dzienny zarobek to obejrzenie minimum 20 reklam dziennie (max. 100 reklam) po 20sek. każda. Uwaga: dochód z Ad Packa dostajemy do czasu osiągnięcia 70% jego wartości, ponadto jeżeli przez kilka dni nie obejrzymy reklam to nic nie tracimy, tylko nasze zarobki odsuwane są w czasie.

2: Zyski z Consumer Credits

Po zakupie Ad Packa mamy możliwość dokupienia na platformie handlowej programu tzw. punktów Consumer Credits (w skrócie CC). Jest to swego rodzaju waluta w programie. Wartość CC jest codziennie aktualizowana na platformie handlowej, którą tworzą członkowie programu poprzez ich zakup i sprzedaż. Im większy popyt na punkty CC tym cena powinna być wyższa. Obecnie cena CC jest dość niska, dlatego należy zastanowić się czy nie będzie korzystny ich zakup, gdyż w przyszłości cena ich może wzrosnąć. Zwłaszcza, że program planuje wprowadzać nowe platformy do zarobku, do których będzie wymagane posiadanie odpowiedniej ilości punktów CC. Popyt wtedy może znacząco wzrosnąć, co za tym idzie kurs CC także.

Dodatkową korzyścią zakupu CC w chwili obecnej jest to, że przy ich zakupie do 3 marca 2013r. ich zakupiona ilość będzie czterokrotnie pomnożona po 120 dniach od zakupu. Czyli dokupując np. 100 CC będziemy posiadali 400CC po 120 dniach.

3: AD Points / BID Points

Długowieczność projektu ma zapewnić m.in. aktualnie rozwijana platforma aukcyjna, która ma umożliwić większe zainteresowanie firmą oraz stworzeniem dodatkowego strumienia dochodu.

Ad Points dostajemy za oglądanie reklam. Jedna reklama - jeden Ad Point. W przyszłości będziemy mogli sprzedać swoje zarobione AdPointy.na specjalnej platformie. Przewiduje się, że cena 1 AdPointa będzie wynosić około 0.20$ za sztukę. Oznacza to że jeżeli obejrzymy dziennie 100 reklam, co zajmie nam około 40 minut to zarobimy 100 × 0.20$ = 20$. Teraz jeżeli robimy to przez 30 dni w miesiącu to zarobimy 600$.

Obecnie jest możliwość zamiany AdPointów na punkty CC w stosunku 10 Adpoint = 1 CC. Następnie możemy sprzedać CC na platformie handlowej, aczkolwiek na tą chwilę wydaje się to mało opłacalne przy obecnym kursie CC (w tej chwili około $0,19 za 1 CC).

Przykład: zamieniamy zarobione w jeden dzień 100 AdPointów na 10CC, które możemy sprzedać po obecnym kursie $0,19 za 1 CC. Otrzymamy $1,90 za sprzedane 10CC. Wydaje się to mało w stosunku do sytuacji opisanych wcześniej, ale jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży to jest taka możliwość. Należy jednak pamiętać, że gromadzenie punktów CC może mieć duże znaczenie, bo w przyszłości będą bardzo potrzebne w programie.

Tak więc masz 3 możliwości:

 • zarobione AdPointy trzymać i czekać na platformę, na której będzie je można sprzedać po około $0,20 za sztukę

 • zamienić AdPointy na CC w stosunku 10 AdPoint = 1 CC (obecna wartość jednego CC = $0,19) i trzymać CC, których cena może znacząco wzrosnąć a także będą w przyszłości potrzebne do innych możliwości zarabiania

 • zamienić Adpointy na CC w stosunku 10 AdPoint = 1 CC, a następnie sprzedać CC na platformie handlowej po aktualnej cenie.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Ciekawy sposób na zarobek. Strona wygląda ładnie i zadbanie i często aktualizowana. Praca przez internet, 2013.05.23

Skomentuj aditnetwork-opinie.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 ze stycznia 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Blog o Bitcoin i innych kryptowalutach Jeśli Słyszałeś o Bitcoin i kryptowalutach? Chcesz zarabiać od kilkunastu do kilkudziesięciu procent na giełdzie kryptowalut? Ten blog jest właśnie dla Ciebie. Publikuje na nim: informacje ze świata kryptowalut, kursy i analizy trendów: bitcoin, litecoin, ethereum oraz innych kryptowalut. Zobacz jak zarobiłem 25% na inwestycji w bitcoin w półtorej dnia: kryptowalutykoparka.pl/zarobic-kryptowalutach-25-poltorej-godziny-bitbay
 • Strony do zarabiania, security i konkursy Na stronie znajdziesz pewne źródło programów do zarabiania w sieci oraz do promowania swojej strony/bloga. Polecam różne metody zarabiania, ale podaję tylko wypłacalne/najtańsze serwisy. Dla osób zaniepokojonych swoim bezpieczeństwem lub prywatnością w Internecie jest również zakładka Security. Podaję tam swoje sposoby na zabezpieczenie komputera i sieci tak, aby pozostać bezpiecznym. Dla posiadających nr telefonu oraz odrobinę szczęścia polecam również konkursy - każdy może w nich wygrać.
 • Współczesne metody zarabiania online Wolny-finansowo.pl to współczesny blog poruszający tematy zarabiania online. Proponuję szczere i dokładne analizy programów revshare, programów partnerskich czy innych jednorazowych tematów pozwalających zarobić gotówkę.
 • W Internecie Zajmuję się sprawdzaniem opcji zarabiania w internecie. Przedstawiam szczegółowo każdą z nich, zaczynając od rejestracji, a kończąc na moich doświadczeniach i wynikach. Jeśli jesteś zainteresowany/a to zapraszam serdecznie.
 • zarabianie w internecie Trona o zarabianiu w internecie. Na kasazneta.pl dowiesz się skąd i w jaki sposób możesz zarabiać kapuchę w sieci. Jest parę zaufanych programów zarobkowych w internecie, które umożliwiają Ci prosto z uzyskać pasywny dochód z internetu. Moderatorzy kasazneta.pl są otwarci na każde Twoje pytanie, udzielą Ci pomocy i wskazówek biznesowych w programach typu RevShare tj. FutureAdPro lub drugiego pod względem stabilności programu MXRevShare.
 • Kup gotowy biznes internetowy i zarabiaj Nie masz pomysłu na firmę, a chciałbyś wystartować z własnym biznesem w internecie? RobimyStartupy to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Sprzedajemy gotowe e-biznesy, dzięki którym poprowadzisz swój zarobkowy biznes w internecie. Wybierz swój e-biznes, instalacje i konfiguracje zostaw nam. Wszystkie nasze biznesy internetowe oddajemy gotowe do pracy i zarabiania. zarabianie w internecie na wyciągnięcie ręki. Otwórz swój dochodowy biznes za pomocą jednego kliknięcia.
 • Porady związane z zarabianiem w Internecie Dzięki naszej stronie Jak-zarobicwinternecie.blogspot.com dowiecie się państwo co zarobić aby zarobić w internecie porządne pieniądze. Poznaj proste sposoby na zarabianie w internecie. Znajdziesz na niej porady od zarobku poprzez telefon z systemem android aż do podreperowania swojego portfela poprzez bloga a także wiele innych sposobów. W naszym blogu znajdują się tylko sprawdzone sposoby zarobku. Wpisy są dodawane regularnie.
 • Zarabianie przez Internet oraz bankowość Na stronie można znaleźć dwa sprawdzone sposoby zarabiania realnych pieniędzy przez internet jak również otworzyć konto w dowolnie wybranym przez siebie banku, wziąć kredyt czy szybką pożyczkę pozabankową w przygotowanym zestawieniu ponad 20 ofert.
 • Opinie o płatnych ankietach Mój blog o zarabianiu w internecie dzięki wypełnianiu płatnych ankiet internetowych. Na blogu premiowane są dobre firmy. Nie wciskam nikomu kitów i nie obiecuję wielkich i szybkich zarobków.
 • Mozliwość prowadzenia strony randkowej Zapraszamy do udziału w naszym randkowym programie partnerskim, gdzie każdy webmaster może założyć własną stronę WWW i prowadzić dochodowy interes. Posiadamy własne bazy użytkowników, szablony stron, systemy płatności, systemy rekloamowe. U nas możesz prowadzić stronę w jednym z 22 języków świata.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Aditnetwork-opinie.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com