Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Adwokat-janicka.com Kancelaria prawna (Katalog prawo)

Miniaturka domeny adwokat-janicka.com7 lat/aMini

Otwórz adwokat-janicka.com

Kancelaria odszkodowawcza pani mecenas Anny Janickiej rozpatruje prawo jako promulgowane oraz rozumowe rozporządzenie wprowadzone dla dobra każdego człowieka a także dla dobra wspólnego, stanowione przez osobę, która sprawuje pieczę nad wspólnotą.

Anna Janicka doradza w sprawach o rozwiązanie obowiązującego związku małżeńskiego przez sąd, gdy wnosi o to żona lub mąż. Rozwody to niesłychanie stresujące i traumatyczne przeżycie dla rodziny. Oprócz unieważnienia małżeństwa czy owdowienia to rozwód jest najczęstszą przyczyną rozpadu małżeństwa.

Długotrwały rozkład małżeństwa skutkuje rozwodami.

Kancelaria prawna para się też alimentami.

Pani adwokat znajduje się na liście adwokatów zatwierdzonej przez Okręgową Radę Adwokacką.

Ma dyplom jako jedna z 7 tysięcy adwokatów zarejestrowanych i pracujących w Polsce.

Główna specjalność Pani adwokat to prawne porady a dodatkowo zajmuje się aktami prawnymi, redagowaniem projektów, referencjami prawnymi a także dokumentami procesowymi.

Pani prawnik również jest przedstawicielem swoich interesantów przed sądami, instytucjami i urzędami.

Kancelaria adwokacka ma swoje biuro w mieście Łódź, dosłownie w samym centrum.

Kancelaria prawna jest instytucją udzielającą pomocy oraz wytwarzającą specyfikację na etapie merytorycznym a również formalnym.

Powodzi, którzy się zgłaszają do kancelarii prawnej dostają usługi wśród, których są negocjacje oraz mediacje i doradztwo prawne.

Prawnicza kancelaria oferuje złożony serwis prawny, gdzie zawierają się każde objawy działalności firm w zakresie finansów, prawa gospodarczego oraz cywilnego.

Mecenasi w łódzkiej kancelarii prawnej są ocykani eksperci.

Celne zrozumienie potrzeb petentów to podstawa sukcesu i kompromisowości zawodowej.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz adwokat-janicka.com teraz!

Skomentuj adwokat-janicka.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Doradztwo prawne Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego. Usługi kancelarii świadczone są zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
 • Usługi adwokackie Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria reprezentuje klientów z...
 • Kancelaria adwokacka w Łodzi Łódzka kancelaria adwokacka WWP reprezentuje interesy spółdzielni mieszkaniowych, niesłusznie oskarżonych lekarzy, deweloperów, pracowników, pracodawców, dłużników, partnerów przed rozwodami. Kancelaria prawna tworzy umowy handlowe, prowadzi badania spółek, doradza przy ochronie znaków towarowych. Specjalizacje kancelarii to prawo karne, rodzinne, medyczne, budowlane.
 • Radca prawny w Warszawie Joanna Zielińska jest radcą prawnym. Studiowała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada 8-letnie doświadczenie w branży i zajmuje się wieloma dziedzinami prawa. W ofercie można znaleźć usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, konkurencji, administracyjnego i nie tylko. Zarówno klienci indywidualni jak i mali oraz średni przedsiębiorcy mogą liczyć na pomoc prawną. Kancelaria sporządza liczne pisma i reprezentuje swoich klientów przed różnymi organami.
 • Kancelaria adwokacka Adwokat Alina Korzeniewska specjalizuje się w prowadzeniu spraw karnych. Adwokat podejmuje się zarówno roli reprezentanta osób pokrzywdzonych przestępstwem, jak i roli obrończy podejrzanych i oskarżonych. Dużym atutem jest doświadczenie nie tylko w praktyce adwokackiej, ale również jako prokurator, które adwokat Alina Korzeniewska zajmowała przez dziesięć lat.
 • Usługi prawne, porady prawne i doradztwo prawne Łódzka kancelaria prawna Krzysztofa Pawlaka świadczy szeroki zakres usług prawnych, ze specjalnym uwzględnieniem prawa cywilnego, gospodarczego i rodzinnego. Zakres świadczeń zawiera porady prawne oraz reprezentację procesową zarówno po stronie powoda jak i pozwanego w sprawach spadkowych, rozwodowych i prawa pracy. Zakres oferowanych usług obejmuje również sprawy rządzone przez prawo cywilne i gospodarcze.
 • Porady prawne w Choszcznie i Szczecinie Adwokat Katarzyna Koś oferuje usługi prawne w Szczecinie oraz Choszcznie. Obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa cywilnego, spadkowego.
 • Porady prawne Masz problem prawny? Szukasz prawnika, który udzieli porady prawnej, przygotuje pismo procesowe lub będzie reprezentował twoje interesy w sądzie? Nie czekaj i umów się na spotkanie. Kancelaria Prawna LEXWAW działa od ponad 9 lat - w tym czasie pomogliśmy tysiącom osób m.in. w sprawach cywilnych, administracyjnych, rodzinnych, spadkowych, etc.
 • Kancelaria Aberlinus ABERLINUS funkcjonuje na rynku jako Kancelaria Adwokacka zarządzana przez adw. Macieja Łukaszewicza. W kancelarii pracują doświadczeni prawnicy, którzy zapewniają pomoc prawną w zakresie prawa karnego, cywilnego, spadkowego, upadłościowego i nie tylko. Kancelaria mieści się w Warszawie, Łodzi i w Niemczech. Kancelaria gotowa jest reprezentować swoich klientów zarówno przed sądami jak i innymi organami.
 • Obsługa prawna firm - radca prawny Obsługa klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, spółek, klientów korporacyjnych, osób fizycznych i instytucji finansów publicznych z całego kraju. Specjalizacja: prawo zamówień publicznych, prawo cywilne, gospodarcze, prawo umów, autorskie, prawo nowych technologii (IT), prawo administracyjne i prawo budowlane.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Adwokat-janicka.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com